Ağrı Dağı Efsanesi

Reklamlar

Ağrı Dağı Efsanesi” üzerine 3 yorum

  1. Ağrı Dağı Efsanesi ve Sayın Murat Ses çok beğendiğim şarkıcı ve grubu. (Sayın Muras Ses YouTUbe kanalımda telif ihlali ihbarında bulunmuş olup ihtar almama sebep olmuştu. Ben onunla ilgili videoları kaldırmak zorunda kalmıştım. Şu an hala YouTube ‘ta cezalıyım.) Gerçeten bence çok değerli bir sanatçı, kendisi hala elektronik müzik yapmaya devam ediyor. İlgilenenler için YouTUbe kanalı –>>> http://www.youtube.com/user/newsynth

    • hayret aslında internetdeki sayfalar olmasa, bunca 45likler parçalar unutulup gidecekti. yeni nesil için zor keşfetmek, 40 50 senelik 45likler albumler, yurt dışında dünyada ilk defa dinleyip beğenenler var, desteklemeleri lazım. teşekkürler bilgiler için.

      • Evet bu konuda Sayın Murat Ses ile internet ortamında mail yolu ile görüşme imkanımız oldu. Kendisi ile aynen sizin dediğiniz gibi, paylaşımların (özellikle müzik kalitesinin düştüğü günümüzde) sadece tanıtım amaçlı olduğunu, herhangi bir emek hırsızlığı ve maddi menfaat amacı taşımadığını, bu konuda ihbarda bulunmak ve kanal kapattırmak yerine ilgili müzik parçası, video üzerine gerekli uyarı notları ve sahipleri hakkında anekdotların yorum şeklinde düşülmek suretiyle uyarıda bulunulması, bilgilerin buna göre düzenlenmesi konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Kendisinin buna anlayış gösterdiğini ve hak verdiğini, ayrıca daha sonraları herhangi bir ihbarının olmadığını (bildiğim kadarı ile) da belirtmek isterim.
        Murat Ses – Whirlwind

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s